Albertslund

Glenn Stampe Molbech
Egebo 27
2620 Albertslund 
Tlf. 22 76 88 34
E-mail: egmolbech@gmail.com
Besøg Albertslund Lokalforenings hjemmeside

Allerød

Karsten Felsvang
Mosevej 2
3450 Allerød
Tlf. 22 10 25 16 / 48 14 27 23
E-mail: karsten@felsvang.dk

Ballerup

Karin Rønnov Christiansen
Magleparken 172, 1. th.
2750 Ballerup
Tlf. 44 97 62 76
E-mail: krc@sport.dk

Bornholm

Claus Westh Olsen
Drosselvangen 12
3700 Rønne
Tlf. 56 95 64 54 / 21 75 64 54
E-mail: cwo@outlook.dk

Brøndby

Isel Mortensen
Pilemarken 12
2605 Brøndby
Tlf. 26 84 40 02 
E-mail: isel.mortensen@klmcargo.com

Egedal

Mogens Christiansen 
Mårleddet 7, st. lejl. 2 
3660 Stenløse 
Tlf. 27 96 34 23 
E-mail: mo@christiansen.mail.dk
Besøg Egedal lokalforenings hjemmeside

Frederiksberg

Margit Baagøe Jensen
Godthåbsvænget 35, st. th.
2000 Frederiksberg
Besøg Frederiksberg Lokalforenings hjemmeside

Frederikssund

Bente Schousboe
Egeparken 12
3630 Jægerspris
Tlf. 42 99 13 50
E-mail: b.schousboe@outlook.dk
Besøg Frederikssund Lokalforenings hjemmeside

Furesø

Erling Brix
Jomfrubakken 10
3500 Værløse
Tlf. 44 48 23 68 / 51 41 81 38
E-mail: iebrix@webspeed.dk
Besøg Furesø Lokalforenings hjemmeside

Gentofte

Kjeld Storm
Bomporten 26
2820 Gentofte
Tlf. 39 65 08 61 / 21 43 08 61
E-mail: kjeld.storm@sport.dk
Besøg Gentofte Lokalforenings hjemmeside

Gladsaxe

Martin Loesch
Ericaparken 22
2820 Gentofte
Tlf. 39 66 77 71 / 72 20 80 85
E-mail: martin_loesch@diabetes.dk

Glostrup

Flemming Hansen
Sydvestvej 81 tv.
2600 Glostrup
Tlf: 20 94 38 80
E-mail: flemming.hansen@hotmail.dk

Gribskov

Ninna Skousgaard
Birkevang 127
3250 Gilleleje
Tlf. 48 30 23 30 / 29 43 65 67
E-mail: ntss@webspeed.dk
Besøg Gribskov Lokalforenings hjemmeside

Halsnæs

Pt. ingen lokalforening
Besøg Halsnæs Lokalforenings hjemmeside

Helsingør

Pt. ingen formand
Besøg Helsingør Lokalforenings hjemmeside

Herlev

Pt. ingen lokalforening

Hillerød

Birgitte Kistrup
Herlevgårdsvej 5
Nr. Herlev
3400 Hillerød
Tlf. 21 78 32 22 / 48 25 46 93
E-mail: bir.kistrup@gmail.com
Besøg Hillerød Lokalforenings hjemmeside

Hvidovre

Susanne Nielsen
Ørager 36
2650 Hvidovre
Tlf. 51 23 40 34  
E-mail: nielsenjn@webspeed.dk
Besøg Hvidovre Lokalforenings hjemmeside 

Høje-Taastrup

Jørn Buur Thuesen
Dorphs Allé 2C
2630 Taastrup
Tlf. 21 60 28 73
E-mail: jorn.thuesen@gmail.com

Hørsholm-Fredensborg

Jerry Ritz 
Sdr. Jagtvej 27
2970 Hørsholm 
Tlf. 45 86 66 55 / 40 15 64 55 
E-mail: horsholm-fredensborg@diabetes.dk
Besøg Hørsholm-Fredensborg Lokalforenings hjemmeside

Ishøj

Pt. ingen lokalforening

København

Lars Hermann
Galionsvej 6, 2. th.
1437 København K
Tlf. 44 47 45 47 / 29 25 15 88
E-mail: larsherm@gmail.com
Besøg København Lokalforenings hjemmeside
Besøg København Lokalforenings Facebookgruppe

Lyngby-Taarbæk

Dorete Dandanell
Lavendelhaven 16
2830 Virum
Tlf. 22 58 68 48
E-mail: dorete@outlook.dk
Besøg Lyngby-Taarbæk Lokalforenings hjemmeside

Rudersdal

Randi Brandt Nielsen
Bistrupvej 105A, 1. sal, lejl. 6
3460 Birkerød
Tlf. 45 81 85 84 / 51 25 59 14
E-mail: rudersdal@diabetes.dk

Rødovre

Villy Kofod
Grønbækvej 19
2610 Rødovre
Tlf. 40 10 22 56   
E-mail: villy.kofod@gmail.com
Besøg Rødovre Lokalforenings hjemmeside

Tårnby-Dragør

Jacob Løve
Amager Landevej 88, 1. tv. 
2770 Kastrup 
Tlf. 32 51 03 90 
E-mail: jacobottoloeve@gmail.com
Besøg Tårnby-Dragør Lokalforenings hjemmeside

Vallensbæk

Carol Anne Jensen
Kollerupvej 83
2665 Vallensbæk Strand 
Tlf. 40 53 18 96
E-mail: carol-leifjensen@webspeed.dk
Besøg Vallensbæk Lokalforenings hjemmeside