MIT DIABETESBLIV MEDLEM

Region Nordjylland

Brønderslev

Tove Brix
Solparken 46
9330 Dronninglund
Tlf. 40 53 09 18
E-mail: brixtot@hotmail.dk
Besøg Brønderslev Lokalforenings hjemmeside

Frederikshavn

Steen Jørgensen
Søborgvej 3
9900 Frederikshavn
Tlf. 23 47 55 89 
E-mail: a_steen@webspeed.dk
Besøg Frederikshavn lokalforenings hjemmeside

Hjørring

Ole Andreasen
Fredensvej 19
9760 Vrå
Tlf. 21 66 51 55
E-mail: ole.and@mail.dk
Besøg Hjørring lokalforenings hjemmeside

Jammerbugt

Knud B. Edelskov
Ths. Jensensvej 8
9493 Saltum
Tlf. 98 88 18 18 / 40 40 41 44
E-mail: k.b.edelskov@mail.dk

Læsø

Kent Kristiansen
Østerby Havnegade 6
9940 Læsø
Tlf. 98 49 83 98 / 23 29 98 57
E-mail: vklaesoe@tdcadsl.dk 
Besøg Læsø lokalforenings hjemmeside

Mariagerfjord

Pt. ingen lokalforening

Morsø

Bent Kr. Bull
Lupinvej 25
7900 Nykøbing Mors
Tlf. 97 71 00 14 / 21 55 10 75
E-mail: jytte.bull@gmail.com

Rebild

Henning Michael Thygesen
Højdedraget 160
9530 Støvring
Tlf. 93 97 99 70
E-mail: rebild@diabetes.dk
Besøg Rebild lokalforenings hjemmeside

Thisted

Karl Aage Jørgensen  
Bygmarken 39
7730 Hanstholm 
Tlf. 40 79 73 91
E-mail: bygmarken39@dlgmail.dk
Besøg Thisted Lokalforenings hjemmeside

Vesthimmerland

Lise Hovkjær Jensen
Illerisørevej 38c
9640 Farsø
Tlf. 20 92 14 55 / 98 66 14 10
E-mail: vesthimmerland@diabetes.dk
Besøg Vesthimmerland lokalforenings hjemmeside

Aalborg

Dorte Hinzmann
Olymposvej 7
9270 Klarup
Tlf. 22 41 86 78
E-mail: aalborg@diabetes.dk
Besøg Aalborg lokalforenings hjemmeside

Støt os

Hjælp os i vores arbejde med at forebygge diabetes, leve godt med diabetes og helbrede/forske i diabetes